Push Notifications Registration Tokens (1.0.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར
