Push Notifications Registration Tokens (1.0.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Author
cy: Awdur

en: Edit
cy: Golygu

en: Message
cy: Neges

en: View
cy: Gweld

en: Updated
cy: Newidwyd
