Push Notifications Registration Tokens (1.0.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Edit
eo: Redaktu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo
