Push Notifications Registration Tokens (1.0.0-alpha2) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Author
fil: May akda

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Message
fil: Mensahe

en: View
fil: Tingnan

en: Updated
fil: Nabago
