Push Notifications Registration Tokens (1.0.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Delete
fr: Supprimer

en: Submit
fr: Soumettre

en: Author
fr: Auteur

en: Edit
fr: Modifier

en: View
fr: Voir

en: Updated
fr: Mis à jour

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Token
fr: Jeton (token)

en: Changed
fr: Modifié
