Push Notifications Registration Tokens (1.0.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Author
gl: Autor/a

en: Edit
gl: Editar

en: Message
gl: Mensaxe

en: View
gl: Ver

en: Updated
gl: Actualizado

en: Token
gl: Símbolos

en: Changed
gl: Cambiado
