Push Notifications Registration Tokens (1.0.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Delete
hi: मिटायें

en: Submit
hi: जमा करें

en: Author
hi: लेखक

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Message
hi: संदेश

en: View
hi: देखें

en: Updated
hi: अद्यतित

en: ID
hi: आईडी

en: Changed
hi: बदल गया
