Push Notifications Registration Tokens (1.0.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: View
hy: Դիտել

en: Updated
hy: Թարմացվել է
