Push Notifications Registration Tokens (1.0.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Author
lv: Autors

en: Edit
lv: Labot

en: Message
lv: Ziņojums

en: View
lv: Skatīt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Token
lv: Marķieris

en: Changed
lv: Labots
