Push Notifications Registration Tokens (1.0.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Author
mr: लेखक

en: Edit
mr: संपादन

en: Message
mr: संदेश

en: View
mr: बघा

en: Updated
mr: सुधारित

en: ID
mr: आय डी
