Push Notifications Registration Tokens (1.0.0-alpha2) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Message
my: သတင်း

en: View
my: မြင်ကွင်း
