Push Notifications Registration Tokens (1.0.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Author
ne: लेखक

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: View
ne: दृश्य

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: ID
ne: परिचय
