Push Notifications Registration Tokens (1.0.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Author
pl: Autor

en: Edit
pl: Edytuj

en: Message
pl: Wiadomość

en: View
pl: Widok

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Token
pl: Wzorzec

en: Changed
pl: Zmieniono
