Push Notifications Registration Tokens (1.0.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Author
ru: Автор

en: Edit
ru: Редактировать

en: Message
ru: Сообщение

en: View
ru: Просмотр

en: Updated
ru: Обновлено

en: Token
ru: Токен

en: Changed
ru: Изменение
