Push Notifications Registration Tokens (1.0.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Author
uk: Автор

en: Edit
uk: Редагувати

en: Message
uk: Повідомлення

en: View
uk: Перегляд

en: Updated
uk: Оновлено

en: Token
uk: Замінник

en: Changed
uk: Змінено
