Push Notifications Registration Tokens (1.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Title
id: Judul

en: Delete
id: Hapus

en: Submit
id: Kirim

en: Type
id: Jenis

en: Author
id: Penulis

en: Message
id: Pesan

en: View
id: Lihat

en: Updated
id: Diperbaharui

en: Changed
id: Berubah
