Push Notifications Registration Tokens (1.0.0-beta1) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Type
ur: قِسم

en: Author
ur: مصنف

en: Edit
ur: تدوین

en: Message
ur: پیغام

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت
