Push Notifications Registration Tokens (1.0.0-beta1) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: Edit
ast: Editar

en: Message
ast: Mensax

en: View
ast: Vista

en: Updated
ast: Anováu
