Push Notifications Registration Tokens (1.0.0-beta1) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Title
es: Título

en: Delete
es: Eliminar

en: Submit
es: Enviar

en: Type
es: Tipo

en: Author
es: Autor

en: Edit
es: Editar

en: Message
es: Mensaje

en: View
es: Ver

en: Updated
es: Actualizado

en: Token
es: Comodín

en: Changed
es: Modificado
