Push Notifications Registration Tokens (1.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: Edit
eu: Editatu

en: Message
eu: Mezua

en: View
eu: Bista

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: ID
eu: IDa

en: Changed
eu: Aldatuta
