Push Notifications Registration Tokens (1.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: Edit
hr: Uredi

en: Message
hr: Poruka

en: View
hr: Pregled

en: Updated
hr: Osvježeno
