Push Notifications Registration Tokens (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Type
hu: Típus

en: Author
hu: Szerző

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Message
hu: Üzenet

en: View
hu: Megtekintés

en: Updated
hu: Frissítve

en: ID
hu: Azonosító

en: Token
hu: Vezérjel

en: Changed
hu: Módosítva
