Push Notifications Registration Tokens (1.0.0-beta1) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Delete
it: Elimina

en: Submit
it: Invia

en: Type
it: Tipo

en: Author
it: Autore

en: Edit
it: Modifica

en: Message
it: Messaggio

en: View
it: Visualizza

en: Updated
it: Aggiornato

en: Changed
it: Modificato
