Push Notifications Registration Tokens (1.0.0-beta1) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Type
ml: തരം

en: Author
ml: ലേഖകൻ

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: View
ml: കാഴ്ച്ച
