Push Notifications Registration Tokens (1.0.0-beta1) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Edit
sr: Измени

en: Message
sr: Порука

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Changed
sr: Промењен
