Pusher API (2.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Node types
ar: أنواع العقد

en: Notifications
ar: الإشعارات

en: Loading...
ar: تحميل...

en: Web services
ar: خدمات الويب
