Pusher API (2.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Node types
bo: ཚིགས་ཚེག་གི་རིགས།

en: Example
bo: དཔེར་ན།

en: Loading...
bo: འཇུག་བཞིན་ཡོད་པ་་་

en: Web services
bo: དྲ་རྒྱའི་ཞབས་ཞུ
