Pusher API (2.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Yes
es: Sí

en: Node types
es: Tipos de nodo

en: Example
es: Ejemplo

en: Notifications
es: Avisos

en: Loading...
es: Cargando...

en: Channel name
es: Nombre del canal

en: Shoutbox
es: Panel de mensajes

en: Shout
es: Enviar mensaje

en: Web services
es: Servicios web

en: Cluster
es: Grupo
