Pusher API (2.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Node types
fa: انواع گره

en: Notifications
fa: اطلاع‌رسانی‌ها

en: Loading...
fa: در حال بارگذاری...

en: Web services
fa: سرویس‌های وب
