Pusher API (2.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Node types
fi: Sisältötyypit

en: Example
fi: Esimerkki

en: Notifications
fi: Ilmoitukset

en: Loading...
fi: Ladataan...

en: Shoutbox
fi: Huutorasia

en: Shout
fi: Huuda

en: Web services
fi: Verkkopalvelut
