Pusher API (2.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Node types
fr: Types de nœuds

en: Example
fr: Exemple

en: Loading...
fr: En cours de chargement...

en: Shout
fr: Envoyer le message

en: Web services
fr: Services Web

en: App ID
fr: Identifiant (ID) de l'application
