Pusher API (2.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Node types
gl: Tipos de nodo

en: Example
gl: Exemplo

en: Loading...
gl: Cargando...

en: Web services
gl: Servizos web
