Pusher API (2.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Node types
hi: नोड प्रकार

en: Example
hi: उदाहरण

en: Loading...
hi: लोड हो रहा है...

en: Web services
hi: वेब सेवाएं
