Pusher API (2.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Node types
hu: Tartalomtípusok

en: Example
hu: Példa

en: Notifications
hu: Értesítések

en: Loading...
hu: Betöltés…

en: Channel name
hu: Csatornanév

en: Shoutbox
hu: Üzenőfal

en: Shout
hu: Üzenet

en: Web services
hu: Webszolgáltatások

en: Cluster
hu: Fürt

en: Something went wrong
hu: Valami hiba történt
