Pusher API (2.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Yes
it: Sì

en: Node types
it: Tipi di contenuto

en: Example
it: Esempio

en: Notifications
it: Notifiche

en: Loading...
it: In caricamento...

en: Channel name
it: Nome del canale

en: Web services
it: Web service

en: Cluster
it: Gruppo
