Pusher API (2.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Example
kn: ಉದಾಹರಣೆ

en: Notifications
kn: <b>ಸೂಚನೆಗಳು</b>

en: Loading...
kn: ಲೋಡ್ ಆಗುತ್ತಿದೆ...
