Pusher API (2.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Node types
lt: Mazgo tipas

en: Example
lt: Pavyzdys

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: Loading...
lt: Kraunama..

en: Shoutbox
lt: Rėksnių dėžutė

en: Shout
lt: Rėžti

en: Web services
lt: Web paslaugos
