Pusher API (2.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Node types
oc: Tipes de nosèls

en: Example
oc: Exemple

en: Notifications
oc: Notificacions

en: Loading...
oc: En cors de cargament...

en: Web services
oc: Servicis Web
