Pusher API (2.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Node types
pl: Rodzaje zawartości

en: Example
pl: Przykład

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: Loading...
pl: Wczytuję...

en: Shout
pl: Wyślij

en: Web services
pl: Usługi web

en: Cluster
pl: Grupa

en: App ID
pl: ID aplikacji
