Pusher API (2.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Node types
pt: Tipos de nó

en: Example
pt: Exemplo

en: Notifications
pt: Notificações

en: Loading...
pt: Carregando...

en: Channel name
pt: Nome do canal

en: See all notifications
pt: Ver todas as notificações
