Pusher API (2.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Node types
ro: Tipuri de noduri

en: Example
ro: Exemplu

en: Notifications
ro: Notificări

en: Loading...
ro: Încărcare...

en: Shoutbox
ro: Mesaje instante

en: Shout
ro: Trimite

en: Web services
ro: Servicii web
