Pusher API (2.0.0-alpha2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Node types
et: Sisutüübid

en: Notifications
et: Teated

en: Loading...
et: Laadimine...

en: Web services
et: Veebiteenused
