Pusher API (2.0.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Node types
vi: Kiểu node

en: Example
vi: Ví dụ

en: Notifications
vi: Thông báo

en: Loading...
vi: Đang nạp...

en: Shoutbox
vi: Trò chuyện

en: Web services
vi: Dịch vụ web
