Pusher API (2.0.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Notifications
bg: Известия

en: Shout
bg: Кажи го!

en: Web services
bg: Уеб услуги
