Pusher API (2.0.0-alpha2) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Node types
da: Indholdstyper

en: Example
da: Eksempel

en: Notifications
da: Meddelelser

en: Loading...
da: Indlæser...

en: Web services
da: Web-services
