Pusher API (2.0.0-alpha2) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Node types
de: Inhaltstypen

en: Example
de: Beispiel

en: Notifications
de: Benachrichtigungen

en: Loading...
de: Wird geladen...

en: Channel name
de: Kanalname

en: Shout
de: Absenden

en: Web services
de: Web-Dienste

en: App ID
de: App-ID

en: See all notifications
de: Alle Benachrichtigungen anzeigen
