Pusher API (2.0.0-alpha2) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Node types
he: סוכי תוכן

en: Notifications
he: הודעות

en: Loading...
he: טוען...

en: Web services
he: שרותי רשת - Web services
