Pusher API (2.0.0-alpha2) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Node types
id: Jenis-jenis node

en: Example
id: Contoh

en: Notifications
id: Notifikasi

en: Loading...
id: Memuat...

en: Web services
id: Layanan web
