Pusher API (2.0.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Node types
lv: Satura tipi

en: Example
lv: Piemērs

en: Notifications
lv: Paziņojumi

en: Loading...
lv: Notiek ielāde...

en: Web services
lv: Web servisi
