Pusher API (2.0.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Node types
nl: Node-types

en: Example
nl: Voorbeeld

en: Notifications
nl: Meldingen

en: Loading...
nl: Bezig met laden...

en: Channel name
nl: Kanaalnaam

en: Web services
nl: Webservices

en: App ID
nl: App-ID

en: Everything OK
nl: Alles OK

en: There are no API settings provided in the settings.php. Please fix this error.
nl: Er zijn geen API-instellingen in de settings.php. Corrigeer deze fout.
